K-1-LH

Komunitní úkryt střední velikosti připravený k realizaci.
Podzemní prostor o rozloze téměř 250 m2, navržený pro 30 osob, je zcela nezávislý na okolním světě.

Vhodný pro jednotlivce nebo páry.

Účelně zařízený a plně vybavený klimatizovaný podzemní prostor s vlastní studnou, zásobníky a úpravnou vody, filtroventilačním zařízením, elektrickým zdrojovým soustrojím, skladem paliva a uložištěm elektrické energie. Zásoby potravin, vody, hygienických potřeb, ložního prádla, zdravotnického materiálu a dalšího materiálu jsou dostatečné pro ukrytí 30 osob po dobu až 90 dnů.
Na přilehlém pozemku je i několik bungalovů, které je možné si celoročně pronajmout a po celou dobu pronájmu je užívat k rekreačním účelům včetně bazénu s vyhřívanou vodou, zahradního grilu, ohniště, hřiště na nohejbal, volejbal, čtyřhru badmintonu a jiné sporty.

Pobytová část

Prostor je rozdělen na soukromé plně zařízené a vybavené jednolůžkové a dvoulůžkové ložnice s velkým úložným prostorem pro vlastní zásoby, salonky, kino, čítárnu, bar, jídelnu, fitness, sprchy a WC. K dispozici jsou počítače, elektronické a stolní hry, knihy a cvičební nářadí.

Technická část

Elektrické zdrojové soustrojí, sklad pohonných hmot, NBC filtroventilační jednotky, zásobníky a úpravna vody, sklady, bezpečnostní systémy a systémy ochrany.

Půdorys části objektu

Poplatky

Jednorázová platba předem je 288.000 Kč/osoba a lůžko. V následujících letech částka 28.000 Kč/osoba/lůžko/rok.
Za pronájem bungalovu 2+kk, včetně jednoho parkovacího místa, je stanovena částka 118.000 Kč/rok.

Informace

Nájemní smlouva a ani právo užívání neposkytuje žádnou formu spoluvlastnictví ani žádná jiná vlastnická práva k objektu.
Veškeré ceny a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze stran k uzavření smlouvy. Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrační a nemusí v některých případech odpovídat skutečnosti. Společnost 3HaBYT s. r. o. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit příslušné specifikace podzemních úkrytů či příslušenství.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení